NADALJEVANJE NEGATIVNEGA NIZA

PRO VOLLEY - KEKOOPREMA ŽUŽEMBERK 0:3 (15:25, 21:25, 15:21)

PRO Volley: Planinšič 9, Kunšek 8, Črešnik 7, Murks 4, Hankić 3, Škundrić M. 1

KEKOOprema Žužemberk: Novak 16, Petkovič 8, Strajnar 7, Travnik 7, Kocjančič 6, Vidmar Ž. 5, Suhadolnik 2, Travnik 1, Zupančič 1, Longar 1

V uvodnih minutah srečanja sta bili ekipi precej izenačeni, igralci obeh ekip so pokazali borbenost in željo po zmagi. Po rahli nezbranosti v domači ekipi so si gostje prvo večjo prednost priigrali pri rezultatu 15:8. Gostje so prednost uspeli zadržati in z rezultatom 25:17 povesti z 1:0 v nizih.

Drugi niz je bil precej izenačen, saj sta se ekipi vse do rezultata 17:17 izmenjevali v prednosti. Prvo večjo prednost so si pri rezultatu 22:18 ponovno uspeli priigrati gostje, ki so kasneje z rezultatom 25:21 povedli z 2:0 v nizih.

Tudi tretji niz so bolje začeli igralci gostujoče ekipe in kaj kmalu povedli z rezultatom 9:5. Ekipi PRO Volley-a igra ni in ni stekla, prednost gostujoče ekipe pa se je le povečevala (18:9). Ekipa Žužemberka je nadaljevala z borbeno igro vse do konca in z rezultatom 25:15 dobila tudi tretji niz ter zmagala z 3:0.